Cilt Bakım Antalya – Cilt Bakım Uygulaması

Cilt Bakım Antalya bölgesi için en iyi hizmet alabileceğiniz Secos Beauty Lara Güzellik Merkezimizde Uzman Kadromuzla Hizmet Vermekteyiz.

Secos Beauty Cilt Bakım İşlemi
Secos Beauty Cilt Bakım İşlemi

Cilt Bakım Nedir?

Mükemmel bir cilt şüphesiz sadece DNA ile ilgili değildir.Gündelik hayatınızda uygulamakta olduğunuz alışkanlıklar tam olarak cildinizin doğrudan maruz kaldığı etkilerdir.

Yemek alışkanlığınızdan tutunda kötü alışkanlıklara (alkol,tütün mamülleri vb) kadar bir çok etmen doğrudan etkilidir.Sadece bunlar da değil.

Aynı zamanda dış etmenler (sıcaklık,nem,sahip olduğunuz iş koşulları vb.) bir çok etmen cildinizin bir takım değişikliğe uğramasına sebebiyet verir.İşte bu noktada ihmal etmekte olduğunuz cildiniz için bir şeyler yapma vakti gelmiş demektir.

Cilt bakımı nedir sorusunun asıl cevabı cildiniz için düzenli olarak bakım uygulamaları gerçekleştirilmesi işlemidir.

Cilt Bakımı Neden Gereklidir ?

Cildinizin görünümünün pürüzsüz ve parlak olması doğru bir cilt bakımı ile başlar.Cilt üzerinde yer alan ölü tabaka,siyah nokta,cilt lekeleri,sivilceler,renk farklılıkları ancak düzenli bir cilt bakımıyla giderilebilir.Ancak bu şekilde kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Düzenli Cilt Bakımının Engel Olduğu Sorunlar Nelerdir ?

Sivilce ve Siyah Noktalar: Gündelik hayat içerisinde cildin maruz kaldığı kir,makyaj ve oluşan ölü derilerin arındırılması cilde pürüzsüz,canlı ve parlak bir görünüm kazandırır.Bunun için çeşitli cilt losyonları bulunmaktadır.

Lekeler: Cildinizde oluşan renk farklıkları sizin için can sıkıcı olabilir.Aynaya baktığınızda gözünüzü rahatsız eden renk farklılıkları oluyorsa, artık müdahale vakti gelmiş demektir.

Cilt lekeleriyle mücadele etmek sabırlı ve özenli olmayı gerektirir.Bu lekelerle mücade etmek için çeşitli formüller vardır.Cilt lekeleri için özel formülize edilmiş serumlar mevcut.

Mevcut lekeyi azaltıp ton farklılıklarını giderir.Zorlu lekeleri yok etmek için geleneksel yöntemlerden çok daha fazla etkilidir.

Ciltteki cansız ve donuk görünüm: Günlük hayatın yoğunluğu içerisinde yorgun düşen cildinizin yeniden canlanmasını sağlamak için uyku maskeleri kullanabilirsiniz.

Mağazalarda çok farklı formüllerde olan çeşitlerini görebilirsiniz.

Genel kullanımı birbirine yakın olmakla beraber ortalama haftada 2-3 kez olmak üzere yatmadan önce cildinize sürerseniz,güne daha canlı,daha parlak bir yüzle uyandığınızı farkedeceksiniz.

Cildinizde yeralan ince çizgiler,halkaların yok olduğunu göreceksiniz.

Geniş gözenekler: Ciltte oluşan gözenekler genellikle yağlı ve bakımsız bir cildin problemidir.

Ciltlerde yağ dengesi sağlanması gözeneklerin oluşumunun engellenmesinde büyük önem taşımaktadır.

Cilt Bakım Antalya bölgesi için en iyi hizmet alabileceğiniz Secos Beauty Lara Güzellik Merkezimizde Uzman Kadromuzla Hizmet Vermekteyiz.

Hemen Randevu Almak İçin Tıklayın.