Dudak Renklendirme Antalya – Dudak Renklendirme Uygulaması

Dudak Renklendirme Antalya bölgesi için en iyi hizmet alabileceğiniz Secos Beauty Lara Güzellik Merkezimizde Uzman Kadromuzla Hizmet Vermekteyiz.

Secos Beauty Antalya Dudak Pigmentasyon İşlemi

Bütün kadınlar dolgun,canlı ve çekici dudaklara sahip olmak ister.Belirgin ve düzgün dudak hatları dış görünüş için çok önemlidir.

Ancak çeşitli alışkanlıklardan,çevresel etmenlerden,sağlık problemlerinden kaynaklı olarak yıpranıp deforme olmaktadır.Canlılığını,rengini kaybetmektedir.Hatta özellikle sigara kullanan kadınlarda lekeler oluşabilmektedir.

Son zamanların en popüler uygulamalarından olan dudak renklendirme işlemi ile sizler de dolgun,canlı ve çekici dudaklara sahip olabilirsiniz.

Dudak renklendirme kişinin tercihleri ve ihtiyacı doğrultusunda, dudaklara istenen rengi verebilen bir uygulamadır. Uygulamanın amacı zamanla solan ve doğal rengini kaybeden dudakları daha parlak,canlı ve dolgun bir görünüme kavuşturmaktır. Ayrıca dudaklarınız daha güzel hatlara sahip olmaktadır.

Dudak Renklendirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Doğal dudak rengi tonlarından başlayarak bir çok renk alternatifi sunan bu işlemde renk seçimiyle işleme başlanmaktadır.İşlem anestezik krem ile gerçekleştirildiği için herhangi bir acı hissedilmez.Daha sonrasında uzman kişi sizin dudak tasarımınızı çıkarır.Sizin de onayınızı aldıktan sonra işleme başlanır.Kişiye özel steril iğne ile dudağınıza uygulanır.İşlem yaklaşık olarak 90-120 dk sürmektedir.

Dudak Pigmentasyonu İşlemi Kimlere Uygulanır?

  • Dudaklarda çeşitli nedenlerden oluşan (hastalıklar,kaza vs) yara izlerini saklamak için bu işlemi yaptırabilirsiniz.
  • Dudaklarda bulunan şekil bozukluğu olan kişiler bu işlemi yaptırabilir.
  • İnce dudaklara sahip olanlar dudaklarını daha kalın ve çekici yapmak için yaptırılabilir.
  • İşlem sonrası ruj kullanımınıza gerek kalmayacağı için yoğun tempoda çalışan,sürekli ruj tazelemekten hoşlanmayan kişiler yaptırabilir.
  • Dudaklarınızın daha canlı,doğal,çekici ve dolgun gözükmesini sağlamak isteyenler yaptırabilir.

Dudak Renklendirme İşlemi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  • Dudak renklendirme işlemi sonrası 1 hafta kullanmanız gereken özel kremlerimiz mevcut bununla bakım yapmanız gerekmektedir.
  • 1 ay sonra kontrol rotüş yapılmaktadır.
  • İlk 1 hafta dudaklarınıza herhangi bir kimyasal madde temas etmemelidir.
  • İlk 1 hafta sıcak yiyecek,içecek tüketirken dikkat edilmelidir.


İşlem Sonrası Dudak Rengi Kalıcılığı Ne Kadardır?

Dudak renklendirme cilt yapınıza,sigara alışkanlığınıza,beslenme yapınıza bağlı olarak 6 ay ile 2 yıl arası sürmektedir.

Uygulamanın gerçekleştirileceği merkez hakkında araştırma yapmanızı ve mümkünse referans aracılığıyla gitmenizi tavsiye ederiz.

Dudak Renklendirme Antalya bölgesi için en iyi hizmet alabileceğiniz Secos Beauty Lara Güzellik Merkezimizde Uzman Kadromuzla Hizmet Vermekteyiz.Randevu ve detaylı bilgi için tıklayın.