İpek Kirpik Antalya – İpek Kirpik Uygulaması

İpek Kirpik Antalya – İpek Kirpik Uygulaması Nedir?

Antalya İpek kirpik Uygulaması

“Gözler kalbin aynasıdır.Görmek, keşfetmenin ve güzelliğin anahtarıdır.”

Gözleri en belirgin ve çekici hale getiren şüphesiz kirpiklerdir.Bakışlarınıza anlam ve derinlik katar. Kirpikler gözlerin aksesuarlarıdır ve kadınlar için büyük önem taşır. Mutlaka her kadın dolgun ve yoğun kirpiklere sahip olmak ister. Ancak genetik yapınızla ilgili olarak herkesin doğuştan sahip olabildiği bir özellik değildir.İşte tam bu noktada teknolojinin getirmiş olduğu faydalardan birisi olarak kirpik uygulamaları yer almakta.Son zamanların en popüler uygulamalarından olan ipek kirpik uygulaması ile sizde arzu ettiğiniz dolgun ve yoğun kirpiklere sahip olabilirsiniz.

İpek kirpik saf ipekten üretilmesinden dolayı çok değerlidir.Bu nedenle uygulamayı gerçekleştirecek merkezin kaliteli ürün kullandığından emin olmanız gerekmektedir.

(Antalya’da profesyonel kadrosu ve kaliteli malzemeleriyle Antalya Lara bölgesinden ipek kirpik hizmeti vermekteyiz.)

Uygulama tamamen doğal bir görüntü sunmaktadır ve bu nedenle oldukça popüler olup tercih edilmektedir.Göze tek tek uygulanarak doğal bir görünüm yakalamak oldukça kolaydır.Çoğu kadın dolgun ve yoğun kirpiklere sahip olmak istemesine rağmen böyle bir uygulamanın varlığından bile habersizdir.

Kişinin kirpik yapısına göre belirlenen kirpikler özel bir yapıştırıcı ile tek tek yapıştırılmaktadır.Uygulama öncesinde kirpiklerin tamamen temiz olması ve makyaj bulunmaması oldukça önemli bir husustur.

Kişinin yüzüne yakışacak olan kirpik boyutu ve şekli belirlendikten sonra alt kirpiklere sürülecek yapıştırıcıdan dolayı koruyucu bant takılır.Daha sonra kirpikler tek tek ayrılabilmesi için taranır. Genel olarak kısa ve uzun olmak üzere 2 çeşit kirpik kullanılır. Kısa olan kirpikler göz kapağının iç kısmına yerleştirilirken uzun olan kirpikler dış kısımlara olmak üzere uygulanır. İşlem sırasında her kirpik özel yapıştırıcılar aracılığıyla tek tek yapıştırılır.Bu işlem yaklaşık 1,5 – 2 saat sürmektedir.(Yaklaşık tek göz için 45 dk sürmektedir.)

İpek kirpik uygulamasından sonra dikkat edilmesi gerekenler;

  • İlk 48 saat, kirpikleri olası nem ve sıcaklıktan korumak için sauna gibi ortamlarda bulunmamanız gerekir.
  • 48 saat rimel gibi göz makyaj ürünleri kullanılmamalıdır.
  • İşlem sonrasında gözler ovuşturulmamalıdır.
  • Makyaj çıkarma ürünleri kullanılırken olabildiğince dikkatli ve nazik olunmalıdır.

İpek kirpik uygulaması için buradan randevu alabilirsiniz.