Kirpik Lifting Antalya – Kirpik Lifting Uygulaması

 
Kirpik lifting Antalya bölgesi için en iyi hizmet alabileceğiniz Secos Beauty Lara Güzellik Merkezimizde Uzman Kadromuzla Hizmet Vermekteyiz.
 
Secos Beauty Kirpik Lifting
Secos Beauty Kirpik Lifting İşlemi

Kirpik lifting, doğal kirpiklerin beslenmesi ve kıvrımlı bir görüntüye sahip olmasını sağlayan bir işlemdir.   Maskaralara elveda deyin! Yeni bir güne başladığınızda aynanın karşısına geçtiğinizi bukle maşasından geçmiş gibi ve sadece rimel ile bile ne kadar harika göründüğünüzü hayal edin.

Yüzünüzde herhangi bir makyajda yok! Kulağa müthiş geliyor değil mi? Seyrek ve hacimsiz kirpikler için en iyi maskara bile istenilen görüntüyü sağlayamaz.Kirpiklerin daha uzun ve dolgun görünmesini sağlamak için manyetik kirpikler mevcut.

Ancak gözlerinizi dolduran kirpiklerin ekstra ağırlığı ve kalıcılığı ile uğraşmak can sıkıcı olabilir. İşte bu noktada kirpik lifting tam aradığınız şey. 

Kirpik köklerine uygulanan vitamin, keratin işlemi sayesinde doğal süreçte kirpiklerinizin uzaması, dolgunlaşması sağlanır.Böylelikle makyaj yapmasanız bile ilgi çekici bir görünüme sahip olursunuz.

Kirpik Lifting Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Sağlık açısından herhangi bir risk oluşturmaz.

  • Uzun süre kalıcılık sağlar.
  • Gözlerinize dikkat çeker, çekici hoş bir görünüm kazandırır.
  • Manyetik kirpik, maskara kullanmanıza gerek kalmaz.
  • Kirpiklerinizin hacim kazanmasını sağlarken doğal bir görünüm kazandırır.  

Kirpik Lifting Uygulaması Sırasında Ne Olur?

İlk işleminiz için randevunuza geldiğinizde bir yatağa uzanırsınız.İşlem boyunca telefonunuzu kullanamayacak ve gözlerinizle pek farklı birşey göremeyeceksiniz.Ağrılı bir işlem olmamakla birlikte sadece göz hassasiyeti oluşturabilir.Gözlerinizin biraz yaşlanması gibi.Onun dışında endişeleneceğiniz hiçbir şey bulunmamaktadır.

Kirpik Lifting İşleminin Aşamaları Nelerdir ? 

İlk olarak göz altlarına tek kullanımlık, kişiye özel steril göz altı pedleri ve gözün üstüne de steril silikon yerleştirilir.  – İkinci aşama olarak kirpikler pedlere ayrı ayrı olmak üzere yapıştırılır.Kuruması beklenir.Burada kirpiklerin birbirine değmemesi önem arz etmektedir. 

Daha sonra pedin üzerinde yer alan her bir kirpik dibine steril mikro çubuklar ile vitamin, keratin takviyesi uygulanır.Böylelikle kirpiklerin beslenmesi sağlanır.   

Kirpik Lifting Güvenli Mi?

Uzman kişiler tarafından ve kaliteli malzeme kullanıldığında herhangi bir risk oluşturmamaktadır.Yan etki de söz konusu değildir.

Bilinen alerjilerle ilgili bugüne kadar vaka tespit edilmemiştir.Ancak kullanılan materyallerin kaliteli olmadığı takdirde farklı kimyasallar içerebileceğinden cildinize temasında tahriş oluşturabileceğini hatırlatmak isteriz.

Bu nedenle güven duyduğunuz,referanslı uygulama merkezlerini tercih etmenizi öneriyoruz. Kirpik lifting Antalya bölgesinde uzman kadromuzla,kaliteli ekipmanlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Uygulama Kimler İçin Uygun Değildir? 

  •  Yakın zamanda göz veya yüz enfeksiyonu geçirmiş olanlar.
  • Ciddi ve devam etmekte olan göz alerjisi bulunanlar.
  • Son 2 ay içerisinde göz veya çevre ameliyatı geçirmiş olanlar.

Uygulama Öncesinde  Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Randevunuza gelmeden önce makyaj yapmamanız önerilir.  – Kullanmakta olduğunuz lensiniz mevcutsa çıkartmanız.

Herhangi bir göz alerjiniz varsa, göz ve yüz çevresinde son 2 ay içerisinde geçirmiş olduğunuz ameliyat ya da enfeksiyon mevcutsa, muhakkak uygulamayı gerçekleştirecek uzmana bilgi vermeniz gerekir.     

Uygulama Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Uygulama gerçekleştirildikten sonraki ilk yarım saatte kirpiklerinize su değmemesi, 24 saat içerisinde ise sıcak su ile duş almamanız önerilir.    

Kalıcılığı Ne Kadar Sürmektedir?

Kirpik lifting ve renklendirmenin kalıcılığı yaklaşık altı ila sekiz hafta sürer.

Kirpik Lifting Randevunuza Gelmeden Önce Dİkkat Etmeniz Gerekenler:

  • Randevunuza gelmeden önce makyaj yapmamanız önerilir.  – Kullanmakta olduğunuz lensiniz mevcutsa çıkartmanız. 
  • Herhangi bir göz alerjiniz varsa, göz ve yüz çevresinde son 2 ay içerisinde geçirmiş olduğunuz ameliyat ya da enfeksiyon mevcutsa, muhakkak uygulamayı gerçekleştirecek uzmana bilgi vermeniz gerekir. 
  • Uygulama gerçekleştirildikten sonraki ilk yarım saatte kirpiklerinize su değmemesi, 24 saat içerisinde ise sıcak su ile duş almamanız önerilir.