Pudralama Kaş Antalya – Pudralama Kaş Uygulaması

Pudralama kaş Antalya bölgesi için en iyi hizmet alabileceğiniz Secos Beauty Lara Güzellik Merkezimizde Uzman Kadromuzla Hizmet Vermekteyiz.

Secos Beauty Pudralama Kaş İşlemi

Dış görünüşün en dikkat çekici kısmı şüphesiz gözlerdir.Gözleri daha ilgi çekici kılan ise kirpikler ve kaşlardır.Dolgun ve sık görünüme sahip kaşlar şüphesiz tüm kadınların hayalidir.Genetik özelliğe bağlı olarak malesef doğuştan bu özelliğe sahip kadın sayısı oldukça azdır.Ancak günümüz teknolojisinde dolgun ve sık kaşlara sahip olmak hayal değil.Kaş pudralama uygulaması tam bu noktada kadınların sahip olmak istediği dolgun,sık ve şık kaşlara sahip olmasını sağlamaktadır.

Kaş pudralama uygulaması, seyrekleşen kaşlarda oluşan boşlukları doldurarak kaşları doğal ve gür bir görünüm elde etmenizi sağlar. Kaş pudralama uygulaması ile kişinin yüz şekline uygun, dolgun ve gür kaşlara sahip olmasını sağlar.Sürekli olarak kaşlarını far ile boyayarak daha sık ve gür görünmesini amaçlayan kadınların tam olarak ihtiyaç duyacağı türden bir uygulamadır.

Pudralama kaş yönteminde kaşların kalıcı makyaj cihazı ile PhiBrows pigmentlerini cildin üst tabakasına noktalar halinde yerleştirilmesi ve gölgelendirme yapılarak doldurulması işlemidir.

Pudralama Kaş Tekniği Nasıl Uygulanır?

Bu tekniğin uygulamasında kişinin yüz ve göz şekline göre kaş tasarımı yapılır. Tasarım işleminden ardından cilt tipi ve kullanılacak boya rengi belirlenir. Boya rengi, kişinin kaş rengiyle aynı tonda olmasına dikkat edilir.

Kaş ve göz çevresi yeterince steril edildikten sonra uygulama, pudralama kaş tekniğine özel boya ve iğneler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Kişiye özel steril iğneler kullanılmaktadır. Sık iğneleme yöntemiyle PhiBrows pigmentleri, derinin üst tabakasına nokta nokta işlenmektedir. Bu işlem yaklaşık olarak  1-2 saat sürmektedir. İşlem sırasında kişi kesinlikle acı hissetmez.

İşlemi Sonrası Ne Kadar Süre Kalıcı Olmaktadır?

Pudralama kaş tekniği uygulaması ile cilde uygulanan pigment zamanla gidecektir.Pigmentin yok olma süresini etkileyen bir çok faktör bulunmaktadır.Öncelikle uygulamanın yapıldığı cildin türü, pigment seçimi, maruz kalınan güneş süresi, cilt bakımı,demir eksikliği,kafein tüketimi gibi pek çok faktörün kaş pudralama üzerinde etkisi bulunmaktadır. Ancak klasik makyaj yöntemlerine kıyasla oldukça avantajlı bir süreye sahiptir.Uygulama 6 ay ile 2 yıl arası bir süre boyunca kişinin biraz önce bahsedilen noktalara dikkat etmesine bağlı olarak kalıcılığını korumaktadır.

Uygulama Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Pudralama kaş işleminin kalıcılığı ve başarılı olması güneşe maruz kalmanız ve beslenme alışkanlığınıza göre farkedebilmektedir.Aşağıda yer alan maddelere uyulması başarılı ve kalıcı bir uygulamanın gerçekleşmesinde büyük önem taşımaktadır.

  • Uygulamadan yaklaşık bir hafta önce güneşe doğrudan fazla maruz kalmaktan (solaryumdan) kaçınmanız gerekmektedir.
  • Doğal kaşlarınızın varlığı işlem başarısını arttıracaktır.Bu sebeple yaklaşık 2 hafta öncesinden kaşlarınızı almamalısınız.
  • Kaş Pudralama işleminden yaklaşık 1 ay öncesinden cildinizi herhangi bir kimyasal işleme (cilt bakımı dahil) maruz kalmamış olması gerekmektedir.
  • Uygulamanın başarılı olması için 48 saat öncesinden alkol,kafein,sigara tüketimine ara verilmelidir.

Uygulama Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Uygulama sonrasında başarılı bir sonuç için aşağıdaki maddeler dikkat edilmelidir.

  • İlk 24 saat içerisinde kaşlarınızı nem ve suya maruz kalmamasına dikkat edin.
  • En az iki hafta süresince doğrudan güneş ışığından (solaryumdan) uzak durun. Güneş ışığı uygulama sonrası iyileşme sürecinde kaş renginizin değişmesine neden olabilir.
  • İki hafta boyunca sauna, sıcak duş, deniz ve havuza girmeyin.
  • Kaş kalemi,far gibi makyaj uygulamarından kaçının.
  • İlk 3 gün yüz bölgenizin terlemesine sebep olabilecek düzeydeki spor aktivitelerinden kaçının.

Pudralama kaş Antalya bölgesi için en iyi hizmet alabileceğiniz Secos Beauty Lara Güzellik Merkezimizde Uzman Kadromuzla Hizmet Vermekteyiz.Randevu ve detaylı bilgi için tıklayın.